Хуст. Управління освіти, релігій та у справах національностей Хустського міськвиконкому

Порядок реєстрації дітей в ДНЗ

ХУСТСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, РЕЛІГІЙ ТА У СПРАВАХ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ

Н А К А З   № 78

03.07.2013р.                                                                       м. Хуст

Про запровадження електронної

реєстрації дітей у дошкільних

навчальних закладах м. Хуста

На виконання наказу департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації від 26.06.2013р. №538 «Про запровадження електронної реєстрації дітей у дошкільних навчальних закладах Закарпатської області», у зв’язку із запровадженням у Закарпатській області з 01.07.2013р. інформаційно-освітнього проекту «Електронний дошкільний навчальний заклад», з метою забезпечення права дитини на доступність здобуття дошкільної освіти, спрощення процедури та вільного доступу до інформації про облік дітей до вступу у дошкільний навчальний заклад

НАКАЗУЮ:

1.Призначити відповідального за впровадження проекту «Електронний ДНЗ» у м. Хусті - методиста міського методичного кабінету при управлінні освіти, релігій та  у справах національностей Гецко М. М.

2.Відповідальному за впровадження проекту в м. Хусті:

2.1.Забезпечити функціонування електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади з використанням мережі Інтернет на порталі zakosvita.com.ua.

2.2.Забезпечити висвітлення в місцевих засобах масової інформації  порядку комплектування дошкільних навчальних закладів за допомогою електронної реєстрації.

3.Завідуючим дошкільними навчальними закладами м. Хуста:

3.1. До 01.08.2013р. забезпечити внесення до електронного реєстру дітей, заяви яких були подані у ДНЗ до 01.07.2013р.в порядку черговості, та інформацію щодо черги в них розмістити на освітньому порталі zakosvita.com.ua. з наступним систематичним оновленням даної інформації.

3.2. Формування груп у дошкільних навчальних закладах здійснювати на основі електронної черги.

3.3. До 01.09.2013р. розробити веб-сайти дошкільних навчальних закладів із можливістю віртуальної (3D) подорожі по закладу.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник управління                                                               Мочарник В.В.